Pasaulio naujienos

„Xiaomi“ yra viena iš pirmųjų didžiųjų kompanijų, panaudojusių kitokio formato ekranus be kraštinių – pirmasis „Mi Mix“ iki šiol atrodo šiuolaikiškiau negu kai kurie dar 2017-aisiais pristatyti flagmanai. Taigi, galima būtų tikėtis, jog dabar jau praktiškai visi „Xiaomi“ telefonai turi tokius ekranus, tačiau taip nėra.

„Huawei“ kompanijoje net ir pigesni telefonai turi 18:9 ekranus, tuo tarpu norintiems „Xiaomi“ telefono be kraštinių teks rinktis iš „Mi Mix“, „Mi Mix 2“ ir kiek pigesnių „Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“. Taip – kinų „Apple“ vadinama kompanija turi vos kelis įrenginius su naujos kartos ekranais.

„Xiaomi“ planavo išleisti „Redmi Note 5“, tačiau sklinda gandai, jog šį telefoną kompaniją atšaukė, todėl su 18:9 ekranu be kraštinių turėtumėme jau greitai išvysti „Xiaomi Mi 7“ bei „Mi Max 3“. Būtent apie pastarąjį internete pasirodė kalbos, jog jis turės net 7 colių ekraną. Tai reiškia, jog „Mi Max 3“ pagal savo ekrano dydį pasivys daugybę „Android“ planšečių, tiesa, fizinis viso telefono dydis gali atrodyti tiesiog kaip didelio telefono dėl kraštinių aplink ekraną nebuvimo.

Teigiama, jog „Mix 3“ bus tokio paties dydžio kaip ir „Mi Mix 2“. Naujasis „Mix“ turės ir pirštų atspaudų skaitytuvą galinėje dalyje bei dvigubą galinę kamerą. Kur bus telefono priekinė kamera (ir ar ji iš viso bus) – nepranešama.

Pirkėjai galės rinktis iš „Snapdragon 630“ ir „660“ procesorių (arba skirtingoms rinkoms bus prieinamos skirtingos versijos), taip pat šis įrenginys stebins su beprotiška 5500mAh talpos baterija. Belieka tikėtis, jog visi šie gandai yra teisingi ir „Mi Mix 3“ iš tiesų bus toks įspūdingas.