Pasaulio naujienos

CES 2018 Las Vegase jau prasidėjo, tad galime ruoštis naujų įrenginių lavinai. Šio renginio metu gamintojai paprastai nepristato flagmanų, tačiau juk ir kiti telefonai nėra mažiau įdomūs, tiesa? Taip mano ir „Sony“ – šiandien jie pristatė tris telefonus – vidutinės klasės „Xperia XA2„ ir „XA2 Ultra“ bei ekonominės klasės „Xperia L2“.

„Sony Xperia XA2“ ir „XA2 Ultra“ – nuostabūs vidutiniokai

„Sony“ ir toliau laikosi savo konservatyvaus dizaino, nors nedideli pakeitimai yra. Skųstis šįkart tikrai negalima – tai vidutinės, o ne aukščiausios klasės telefonai, todėl 18:9 ekranas nėra būtinybė. Didžiausias dizaino pakeitimas, ko gero, yra tai, jog „Sony“ perkėlė savo pirštų atspaudų skaitytuvą į galinę dalį.

Šių įrenginių vidus kiek įdomesnis – tiek „XA2“, tiek „XA2 Ultra“ turi „Snapdragon 630“ aštuonių branduolių procesorių. „XA2“ turi ir 3GB RAM su 32GB vidine atmintimi, tuo tarpu didesnis telefonas turi 4GB RAM ir 64GB vidinės atminties, tačiau abu jie palaiko Micro SD korteles.

„XA2“ turi mažesnį 5.2 colių Full HD IPS ekraną, tuo tarpu „Ultra“ variantas turi monstrišką 6 colių Full HD raiškos ekraną. Baterijų dydžiai irgi skiriasi – „XA2“ gavo 3300 mAh, o „XA2 Ultra“ – 3580 mAh.

Abu įrenginiai turi 23 MP raiškos galinė kamerą, tačiau visas įdomumas priekyje – „XA2“ turi vieną 8 MP raiškos 120 laipsnių kamerą, o „XA2 Ultra“ net dvi priekines kameras – vieną tokią pačią, kaip ir „XA2“, ir papildomą – 16 MP kamerą su optine vaizdo stabilizacija bei LED blykste.

Pigusis „Xperia L2“

Pirmąjį „Xperia L“ „Sony“ pristatė dar 2013-aisiais, tad keista, jog kompanija seriją prikelti nutarė dabar. Naujasis „L2“ atrodo šiek tiek moderniau. Svarbiausias pakeitimas – plastikinį korpusą pakeitė aliuminį primenantis (nors vis dar plastikinis) korpusas, todėl įrenginys atrodo kiek prabangiau. Gale taip pat galite rasti pirštų atspaudų skaitytuvą!

Taigi, kad tai yra biudžetinis telefonas, galima suprasti tik pasižiūrėjus jo charakteristikas – „L2“ turi keturių branduolių 1.5 GHz „MediaTek MT6737T“ procesorių, 3GB RAM ir praplečiamą 32GB vidinę atmintį. Ekrano dydis 5 coliai, o jo raiška tėra HD, tačiau kartu su didžiule 3300 mAh baterija tai turėtų garantuoti puikų baterijos tarnavimo laiką. Pagrindinė telefono kamera yra 13 MP raiškos, o priekinė kamera yra 8 MP.

Kada visi šie trys telefonai pasirodys „Mobili Prekyba“ salonuose ir kiek jie kainuos – kol kas neaišku.