Pasaulio naujienos

Jau kurį laiką internete sklandė gandai apie naujus „Galaxy A“ serijos įrenginius – „Galaxy A8“ ir „A8+“ ir pagaliau Pietų Korėjos kompanija pati juos pristatė. Tai yra nauji vidutinės klasės „Samsung“ gaminiai, kurie ganėtinai nedaug atsilieka nuo „S8“ ir „S8+“ flagmanų, tačiau yra gana žymiai pigesni.

Dizainu panašus į būsimąjį „Galaxy S9“

Naujieji „Galaxy A8“ ir „A8+“ į „S8“, „S8+“ bei jau artėjančius „S9“ ir „S9+“ panašūs ne tik savo pavadinimu, bet ir dizainu. Priekinė ir galinė dalys yra pagamintos iš stiklo, o ekrano dydis yra 5.6 arba 6 colių (priklausomai nuo to, ar renkatės „A8“, ar „A8+“), jo raiška bus 1080 x 2220, o tai reiškia, jog „Samsung“ išlaikys savo keistą 18.5:9 kraštinių santykį. Kadangi tai bus žymusis „Infinity“ ekranas, ko gero, jis naudos ir „AMOLED“ technologiją.

Dar geresnė nuotraukų ir asmenukių kokybė

„Galaxy A8“ modelis turi patobulintą 16 MP F1.7 galinę ir dvigubą, tobulai asmenukėms pritaikytą 16MP + 8MP F1.9 priekinę kamerą. Įdomu, jog galinė kamera tik viena, o priekinių net dvi!

Pažangi dvigubos kameros technologija leis pasirinkti norimą asmenukės tipą – bus galima pasirinkti tarp portretinės nuotraukos su švariu fonu ar pritraukto vaizdo su visu fonu. Be to, naudojant pažangią „Live Focus“ funkciją nuotraukose vartotojas lengvai išgaus „bokeh“ – suliejimo – efektą.

Įrenginių galia jūsų nuvilti neturėtų

Abu šie telefonai bus atsparūs vandeniui (IP68), turės 8 branduolių „Exynos“ procesorių, veikiantį 2.2 GHz taktiniu dažniu ir 4GB RAM („A8+“ turi ir 6GB RAM versiją). „A8“ ir „A8+“ atitinkamai turės 3000mAh ir 3500mAh baterijas.

Kada jie pasirodys „Mobili Prekyba“ salonuose, kol kas neaišku, tačiau „A8“ turėtų kainuoti apie 500, o „A8+“ – apie 600 eurų.