Pasaulio naujienos

Kaip ir galima buvo tikėtis, „HDM Global“ atskleidė dar vieną „Android“ išmanųjį telefoną – 2018-ųjų metų antros kartos „Nokia 6“. Kol kas jis bus prieinamas tik Kinijos rinkoje, tačiau tikimąsi įrenginį išvysti ir Europoje.

Pirmos kartos „Nokia 6“ turėjo ganėtinai silpną „Snapdragon 430“ procesorių, tačiau šio telefono įpėdinis gavo daug galingesnį 8 branduolių 2.2GHz „Snapdragon 630“ procesorių. Taip pat naujasis „Nokia 6“ turi 4GB RAM ir 32GB arba 64GB vidinės atminties.

Dar viena naujovė „OZO Audio“ garso įrašymo technologijos palaikymas – tai reiškia, jog naujasis „Nokia 6“ galės įrašinėti 360-ies laipsnių (3D) garsą. Tačiau pačios kameros, panašu, išlieka identiškos – 16 megapikselių sensorius gale ir 8 MP sensorius priekyje.

Kadangi antros kartos „Nokia 6“ nebeturi fizinio namų mygtuko, pirštų atspaudų skaitytuvas buvo perkeltas į galinę dalį. Visa kita yra identiška pirmos kartos „Nokia 6“. Net ir „Android“ versija nėra pati šviežiausia – kol kas naujojo „Nokia 6“ pirkėjams teks pasitenkinti „Android 7.1.1 Nougat“, tačiau atnaujinimas į „Oreo“ bus pasiekiamas jau greitai.

Taigi, antros kartos „Nokia 6“ nėra kažkoks didžiulis atnaujinimas lyginant su pirmtaku, tačiau vis tiek galima teigti, jog tai yra solidus vidutinės klasės telefonas. O ką galvojate jūs?