Naujiena

Samsung Gear IconX (2018) belaidės ausinės

SM-R140NZKA

Spalva: Juoda

149,00 €

Jokių suvaržymų

Palikite telefoną namuose. Belaidės ausinės Gear IconX gali būti naudojamos kaip savarankiškas muzikos leistuvas, kartą įkėlus muziką iš savo telefono.* Taip pat galite sukurti du grojaraščius: vieną – mėgstamiausių dainų, kitą – skirtą sporto salei. O jei visgi prireiks telefono, Gear IconX galima prijungti naudojant Bluetooth ryšį+D29.**

 

*Ausinių atmintis – 3,4 GB (telpa iki 1 000 dainų). 
**Suderinamos su prietaisais, naudojančiais Android 4.4 KitKat ir naujesnę versiją bei turinčiais bent 1,5 GB RAM. Galaxy telefonų naudotojai gali perkelti muzikos duomenis į Gear IconX iš Galaxy telefono arba iš asmeninio kompiuterio per USB jungtis arba USB laidus (netaikoma tik kai kuriems Galaxy telefonams).

Ne Galaxy, bet Android operacinę sistemą turinčių telefonų naudotojai gali perkelti muzikos duomenis į Gear IconX iš asmeninio kompiuterio per USB laidą.

Valdykite tiesiog bakstelėdami

Leiskite grojaraščius, ieškokite dainų ir didinkite garsą. Viską lengvai atlikite bakstelėdami ir braukdami – išsitraukti telefono iš kišenės neprireiks.

Sportas su virtualiu treneriu

Kai Gear IconX režimas Auto Tracking aptinka ėjimą arba bėgimą, jis fiksuoja Jūsų laiką, atstumą ir sudegintas kalorijas.* Kad bėgiodami nesiblaškytumėte, nuspaudę palaikykite ilgiau – įjungsite integruotą funkciją Running Coaching. Po to galėsite sinchronizuoti savo Gear IconX su išmaniojo telefono programėle S Health ir išsaugoti rezultatus.

*Rėžimas „Auto Tracking“ (ėjimas / bėgimas) įsijungs einant arba bėgant ilgiau nei 10 min.

Vientiso dizaino

Pritaikytos bėgioti

Nebekreipkite dėmesio į aplinką ir sutelkite dėmesį į treniruotę naudodami „Gear IconX“. Belaidės vidinės ausinės sukurtos tvirtai laikytis ausyse net intensyviai sportuojant. Ergonomiškas dizainas užtikrina, kad jas nešioti patogu.

Dera prie jūsų stiliaus

Vidinės ausinės „Gear IconX“ yra glotnios, galima pasirinkti spalvą. Jos puikiai derės prie bet kokios aprangos, nesvarbu, ar lakstote tvarkydami reikalus, ar tiesiog bėgiojate savo malonumui.

Kai nėra kelio atgal

Gear IconX baterija ilgai neišsikrauna – galėsite klausytis muzikos sportuodami iki 7 val. Baigę sportuoti, tiesiog įdėkite ausines į jų dėklą, kad šios visiškai įsikrautų.

Dėl spartaus įkrovimo funkcijos, įkrovę vos 10 min., muzikos galėsite klausytis maždaug valandą.*

*Tikroji baterijos veikimo ir įkrovimo trukmė gali skirtis atsižvelgiant į naudojimo sąlygas.

Klausykitės kokybiško garso

Pagarsinkite muziką ir mėgaukitės aiškia bei pastovia garso kokybe. Nauja tvarkyklė, optimizuota treniruotėms, užtikrina sodrų žemųjų dažnių garsą, o garso tvarkyklė suteikia platesnį garso diapazoną. Keičiamasis Samsung kodekas užtikrina, kad aiškiai girdėsite muziką net sudėtingomis sąlygomis.